#
  Ana Sayfa|   İstek Ve Öneri Formu|   İletişim|   Blog|   Alışverişsiz Ödeme   Sepetim(0)|   Üye Girişi|   Üye Ol
0222 230 29 00 - 0533 442 27 41
Kredi kartı ödemesi için taksitli seçeneklerimiz bulunmaktadır.
Anasayfa Alışveriş ve Ödeme

 

1. 18 yaşından küçük kişiler uzmanaricilik.com ’ dan alışveriş yapamaz

2 uzmanaricilik.com ' dan şu anda sadece kredi kartı (Visa, MasterCard), Kapıda Nakit Ödeme,banka havalesi, posta çeki ile alışveriş yapılabilir. 3 İş günü içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı ya da havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. 

3. uzmanaricilik.com  tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir.

Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. KDV oranları %18 ve %8' dir.

4. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

5. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Aras/ Sürat Kargo ile yapılır.

6. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda destek@uzmanaricilik.com ' a e-posta gönderebilirsiniz. Kargo Şirketi tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.Bu yüzden; Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, tutanak 0222 221 59 19 numaralı telefona fakslanıp durum destek@uzmanaricilik.com  e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. uzmanaricilik.com , ürünü yeniden temin edip, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

7. Kredi kartı bilgileriniz sistemde kayıtlı olarak kesinlikle tutulmamaktadır.

8. Müşteri, uzmanaricilik.com  internet sitesinde, sözleşme konusunu oluşturan tüm ürünlerin esaslı nitelikleri, özellikleri, KDV dahil satış fiyatı, ödeme ve teslimat şekli ile tedarik ve teslim sürelerine ilişkin esaslı bilgileri okuyup ürünler hakkında tüm bilgilere sahip olduğunu ve bu bilgiler doğrultusunda elektronik ortamda satın almaya ilişkin onayı verdiğini kabul ve beyan eder. uzmanaricilik.com ' dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri elektronik ortamda okuyup, kabul edilip, teyit etmiş sayılır. Bu sözleşmede düzenlenmemiş hususlarda 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır.

9. Sipariş iptalleriniz için ödeme yaptığınız gün içerisinde 0222 230 29 00 numaralı telefondan bizi arayabilir ya da destek@uzmanaricilik.com  adresimize mail gönderebilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş ürünler için iptal işlemi yapılamaz. İade prosedürü uygulanır.

10. Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi(7) günlük süre içerisinde tüm kargo masrafları tarafınıza ait olmak koşuluyla neden belirterek iade edebilirsiniz. İade etmek üzere gönderdiğiniz ürün/ürünlerin faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Şirket adına faturalanan ürünlerin iadesinin alınabilmesi için kargo ücreti düşülerek tarafımıza iade faturası kesilmelidir. Sitemizden almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit edildiği hallerde, ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda firmamız ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda, personelimizince uygun bulunan ürünün bedelinin iadesi, firmamıza ulaştığı günden itibaren on(10) iş gün içerisinde yapılacaktır. Ancak banka inisiyatifinde olan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

11. Firmamızda satılan tüm ürünler, üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilmektedir.

Saygılarımızla

Uzman Grup Arıcılık

SEPETE EKLE
BİZE ULAŞIN   0 (222) 230 29 00
ÜYELİK KAYDI
ÜYE GİRİŞİ
ALIŞVERİŞSİZ ÖDEME